Ansatte

Lennart Johansson

Daglig leder

Kunst og design i skolen
Postboks 2073 Grünerløkka
050 Oslo
Tlf: 452 31 262
kontor@kunstogdesign.no

Bibbi Omtveit

Redaktør FORM
Kunst og design i skolen
Postboks 2073 Grünerløkka
0505 Oslo
Tlf: 452 98 609
form@kunstogdesign.no

Styret

Harald Eivind Moe

Styreleder

Universitetslektor kunst og håndverk

Institutt for lærerutdanning og pedagogikk, Universitetet i Tromsø Norges Arktiske Universitet.
Tlf: 77660418
harald.e.moe@uit.no

 

Vidar Iversen

Styremedlem
Lektor formgiving, kunst og håndverk
Stinta skole, Arendal

Tlf: 37 00 65 58
vidar.iversen@arendal.kommune.no

Else Margrethe Lefdal

Nestleder

Førsteamanuensis

Fakultet for teknologi, kunst og design. Institutt for estetiske fag, OsloMet - Storbyuniversitetet
Tlf: 67238847
/ 92296341
Else-Margrethe.Lefdal@hioa.no

Bente Høyen

Styremedlem

Adjunkt m/tilleggsut,

Polarsirkelen Vgs, Mo i Rana

Tlf: 75 65 29 42 / 412 92 095   benhoy@vgs.nfk.no

 

Signe Aasen

Varamedlem

Adjunkt,

Kristiansund Vgs, Kristiansund

Tlf: 71 28 39 05 / 992 28 250    signe.louise.aasen@mrfylke.no

 

Øyvind Høyem

Varamedlem

Lektor i formgiving, kunst og håndverk Fyrstikkalleen skole, Oslo

Tlf: 932 25 327               oyvind.hoyem@osloskolen.no

Oleiv Lene Å. Iversen

Styremedlem

Lektor i formgiving, kunst og håndverk

Bruhagen barneskole, Averøy

Tlf: 418 04 099

oleivlene@hotmail.com

 

Åshild L. Fidje

Varamedlem
Lektor i formgiving, kunst og håndverk.

Design og håndverk,

Vågen vgs., Sandnes

Tlf: 992 46 582

fidje@skole.rogfk.no



 

 

Ingvild Digranes

Varamedlem
Professsor,

Høgskulen på Vestlandet,

AL-seksjon for kunst og håndverk
Tlf: 55 58 70 62
Ingvild.Digranes@hvl.no

 

KDiS_logo_vertikal_fullfarge.jpg

Besøk oss:

SEILET - Huset for kunst og kultur i skolen

Fossveien 24

0551 Oslo

452 31 262

kontor @ kunstogdesign.no

  • Facebook Clean
  • Instagram Clean

Kunst og design i skolen

er medlem i SEF

© 2014 KUA DESIGN
Kristian.andaur@gmail.com

Ansvarlig nettredaktør:

Bibbi Omtveit